Sprzedaję BALENCIAGA PARIS L ESSENCE EDP i CRISTOBAL EDT

Sprzedaję dwie legendy perfumiowe od Balenciagi. Jesli masz chrapkę to łap w licytacji na allegro.
Balenciaga CRISTOBAL EDT L ESSENCE Paris

BALENCIAGA PARIS L ESSENCE EDP

LINK DO AUKCJI Allegro L ESSENCE Paris Balenciaga green fragrance woman

Kupiony w sklepie stacjonarnym Douglas. Zakup w ciemno niezalecany: zapach charakterny, zielony a nawet unisex moim zdaniem. Czytałam porównania do mrocznego lasu i zgadzam się całkowicie. Na początku wrażenie jakby gumki do ścierania ale później dzieje się magia.Zużycie jak na zdjęciach (szacuję że zostało około 50%). Flakon 75ml. Kartonik się nie zachował. Jeśli znasz - bierz śmiało bo to unikat.

Balenciaga LEssence Paris oryginal EDP Balenciaga Dla kobiet Balenciaga Paris

CRISTOBAL BALENCIAGA EDT - sprzedany

LINK DO AUKCJI Allegro
CRISTOBAL Balenciaga woman

Egzemplarz kupiony tuż przed wycofaniem i ma ok 9 lat. Mimo, że wytrącił się osad (składniki naturalne) nadal pachnie znakomicie. Zużycie jak na zdjęciach (szacuję że zostało około 30%). Pierwotnie 100ml. Sprzedaję sam flakon. Kartonik się nie zachował. Dla kupujących w ciemno: zalecam rozwagę bo to jest klasyk i to z przed wielkiej reformulacji.
Jest bogaty, głęboki i może dla młodszego pokolenia trudny.

Orientalne perfumy Balenciaga Oryginalny CRISTOBAL Balenciaga Balenciaga fragrance CRISTOBAL Balenciaga for woman

Komentarze