Na moich aukcjach m.in maseczki ochronne - zapraszam!

Torbiszon NYC taxi's.

Gdy zobaczyłam ten print w taksówki na tkaninie, wiedziałam, że muszę ją sprowadzić. W wyobraźni niemal od razu powstała

torba w nowojorskie taksówki


Rozmiar torbiszona dość pokaźny bo  XXL, z poszerzanym dnem i aplikacją. Przepiękną bawełnianą tkaninę w taksówki - przywołujące widok miasta, które nigdy nie zasypia -  kupiłam prawie rok temu na etsy. Szary materiał to zamsz alcantara. Na karczku są 2 szlufki i guziki termicznie postarzane. W tym egzemplarzu dodałam z tyłu praktyczną, dużą kieszeń zewnętrzną, zamykaną na rzep. W środku są 2 kieszonki otwarte i jedna zamykana na zamek.


NYC bag:


NYC taxi bag
Zobacz resztę zdjęć:
torba worek NYC taxi

NYC taxi

large size bag NYC


Popularne posty z tego bloga

Bamboszki dla słodziaka!

Temat "pająk" - jak go ugryźć.