Spódniczka - wykrój: Burda 1997

Łatwa, szybka i przyjemna w szyciu spódniczka!


Tak - właśnie te przymiotniki pasują do wykroju z niemal dwudziestoletniej Burdy. Przy szyciu tego modelu, miałam okazję sprawdzić dokładność form ze starszych roczników Burdy. I co można powiedzieć więcej o tym wykroju?

skirt burda


- potwierdzam! Kolejny wykrój godny polecenia! Części idealnie pasują! Prawdą jest, że to chyba jedna z prostszych spódniczek jakie można uszyć, ale nie uszło mojej uwadze rewelacyjne dopasowanie odszycia przy pasie do połączonych części przodu i tyłu spódniczki. Wszystko się co do milimetra zgadzało!

Materiał to poliester - imitacja skóry kupiony w Bławatku.

- Burda 1997 model 103 A


Co Małgośka narobiła

Popularne posty z tego bloga

Bamboszki dla słodziaka!

Pareo i narzutka w jednym - proste szycie.

Temat "pająk" - jak go ugryźć.