Bamboszki dla słodziaka!

Tym razem uszyłam

buciki do wózka.


jak uszyć buciki do wózka

Od razu poszłam na głęboką wodę nie posiadając ani wykroju, ani wytycznych krok po kroku jak je uszyć. Próbne szycie z niebieskiego minkey i bawełenki było lekcją pokory, bo buciki - niechodki ledwo co weszły na 11 cm nóżkę. Pierwsze koty za płoty jak mawiają. Poniżej widzisz pracę nad pierwszym, eksperymentalnym egzemplarzem.buciki z minky buty do wózka jak uszyć

Za drugim razem szyłam z dodatkowym utrudnieniem. Dodałam ocieplinkę. Oj było z tym zabawy, oj było :) Jak się okazało trud się opłacił bo watolina, świetnie trzyma formę bucika i zdecydowanie wpływa na ostateczny wygląd niby śniegowców.


wykrój bucików z bawełny i minkey elementy wykroju bucika dla dziecka z ociepleniePrezentacja:

buty na zimę do wózka

Edit.
Najważniejsze - jak to się ma z

praktyką noszenia


Klient zadowolony. Buciki ładnie prezentowały się na fikających w lewo czy prawo nóżkach. Nie odfrunęły gdzieś w przestworza a nóżki po przyjściu do domu były cieplutkie. Temperatura -3°C.


Jest sukces!